• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Зустріч з поетесою Вікторією Демченко"Мій світ"

Зустріч з поетесою Вікторією Демченко"Мій світ"

2017-02-10
Чутівська земля - привітний і мальовничий куточок
Полтавщини, яка має свою історію, плеяди поетів, письменників,художників, композиторів та вишивальниць. Ми пишаємося, що вони в своїх творах звеличують красу людського життя, любов до рідної землі.

Сьогодні у цей чудовий, прекрасний, зимовий день, ми зібрались в цьому залі щоб приставити вам яскраву особистість молоду поетесу і письменницю, яка представляє літераторів Чутівщини. Це - жителька селища Скороходово - Демченко Вікторія Володимирівна.

Демченко Вікторія народилася 15 липня 1985 році в смт. Артемівка в сім’ї фотографа та годинникового майстра. Має старшу сестру. Із 1992 по 2003 роки навчалась в Артемівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Протягом навчання у школі була не одноразово нагороджена похвальними листами за відмінні успіхи у навчанні. В 11 класі стала лауреатом у загальношкільному конкурсі „Учень року” в номінації „Поет року”

Із 2005 по 2010 роки здобувала вищу освіту на іноземному відділенні факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, по закінченні якого отримала кваліфікацію вчителя англійської мови та зарубіжної літератури.

Свій вільний час присвячує літературній творчості, читає художню літературу та виготовляє біжутерію з бісеру і намистин (її вироби декілька років поспіль демонструються на виставці, присвяченій святу Маріїної Долини в с. Черняківка, також фото біжутерії ви можете переглянути на сторінці Вконтакті де вони постійно оновляються).

Вірші почала писати ще в дитячі роки, а точніше перший вірш написала 8 листопада 1997 року. Писати почала російською мовою; пізніше з'явилися поезії на українській і навіть на англійській мовах. Далі короткі оповідання та переклади з англійської мови.

З 2010 року - член Чутівської спілки письменників. Активно друкується у періодичних виданнях: районній газеті „Сільські новини”

(Чутове), г. „Журавлик” (Харків), виданнях Львівської видавничої групи “Життя”та в інших виданнях. Також її твори увійшли до Антології творів літераторів Чутівщини “Сонячні зажинки” .

Наприкінці 2012 року вийшла друком авторська збірка поезії та прози “Мій світ”.У складі книги - твори, написані з 2001 по 2012рр: вірші на українській, російській і англійській мовах, поетичні переклади дитячих віршів з англійської, короткі оповідання на українській. Лейтмотивами збірки є пошуки коханого та справедливості світу.

Збереження природи стало актуальним у наш час— епоху інформаційного буму, шаленого розвитку науково-технічного прогресу, ік атомної ери. Якщо раніше природа лякала людину, а тепер людина стала ^ загрозою для природи. Тож Вікторія Демченко в своїх творах підіймає питання екології. До вашої уваги вірш «Крик душі». Який продекламує учениця 9 - В класу Гайдамака Оля.

Любити природу - значить, помічати красу в її дрібницях, не думаючи про корисність і вигідності. Природа - це безкорисливість і чистота помислів. Забираючи у неї щось, ми повинні обов'язково віддати. Любов до неї - найменше, але найсвітліше, що може бути. Кожна пора року дивовижна і прекрасна по свойому. Тож Вікторія Демченко свою любов до природи відображає у своїх творах. До вашої уваги вірш на цю тему,який прочитає Кодлубай Катя.

Кохання - це найкраще почуття на світі Це почуття знову й знову доводить, що без нього життя втрачає сенс. Кохання змінює людину, в її душі ніби розквітає чарівна квітка, яка своїм тонким ароматом заповнює

кожну клітину; кохання дарує людині радість, гармонію — саме таким є ідеальне уявлення про це почуття. Але лейтмотивом творчості Вікторії Демченко є пошуки коханого. Тож до вашої уваги вірш ,який прочитає Тихомирська Таміла.

А зараз ми запрошуємо Вікторію до слова.

(виступ)

Бібліотекар: Сьогодні ми з вами познайомились із творчістю письменниці, поетеси-Вікторією Демченко, яка своєю працею, своєю творчістю дарує зустріч з книгою, адже книга відкриває великий світ людині.

Ми захоплюємося людьми творчої долі. Велика їм шана і вдячність за творчий доробок. А нам, палким шанувальникам рідного слова, лишається чекати на появу нових книжок, на наступні цікаві зустрічі з їх автором.

Кiлькiсть переглядiв: 66

Коментарi