«Патріоти України»

2017-02-20

/Files/photogallery/751/IMG_0406.JPG

Урок мужності «Патріоти України» для учнів 9-10 класів Чутівської школи про­вели бібліограф Тетяна Мозгова та біблі­отекар Валентина Ламаш. Лейтмотивом заходу були слова І.Костенка: «Будьмо українцями в душі і з Богом у серці».

Старшокласники разом із ведучими згадали трагічні події, які відбулися на Майдані взимку 2014 року. Уявили себе у ролі мітингувальників - звичайних мир­них людей, які 80 днів і ночей, залишивши свої родини, стояли на морозі за честь, за волю, за право бути народом.

Поетичними рядками, які артистич­но продекламували Аліна Гуніна, Дар’я Каблучко, Катерина Московець, Анна Бабенко, Світлана Лосяніна та Каріна Мирошник, вшанували Героїв Небесної Сотні. Під супровід пісні «Плине кача по Тисині» учні передали з рук в руки пала­ючу свічку, як символ пам’яті про тих, хто заради утвердження справедливості по­жертвував собою.

Ця мить була особливо хвилюючою для школярів. Адже зовсім недавно вони зу­стрічалися з волонтером В.Голоднюком, батьком 19-річного героя Устима Голоднюка, поетесою Т.Домашенко, яка усла­вила патріотів у своїй збірці. А спілкуван­ня на уроці мужності підсилило враження та змусило замислитися над почуттям особистої відповідальності за долю Бать­ківщини.

Кiлькiсть переглядiв: 68

Коментарi