«Життя, обірване Афганістаном»

2017-02-15

/Files/photogallery/751/IMG_0352.JPGПід такою назвою провели виховну годину для учнів 9-А та 8-А класів

Чутівської школи бібліотекарі ЦБС В.Ламаш і Л.Литвин спільно з учителями О.Лещенко та І.Овчаренко. Ведучі разом зі своїми помічниками старшокласницями А.Угаровою та О.Ладіною донесли до слухачів сумну статистику. Для українських родин, які втратили своїх синів на чужій війні, Афганістан став грізною бідою. Серед них і три родини з Чутівщини.

За мужність і доблесть В.Шевченка, П.Кіркіча, В.Максименка посмертно

нагородили орденом Червоної Зірки. Тож загиблих земляків та тих, хто увійшов у безсмертя, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Почесним гостем заходу був голова районної організації ветеранів Афганістану М.Балясний, який пройшов випробування Тією далекою війною. Микола Миколайович поділився своїми спогадами з учнями
Чутівської школи. Він розповів багато цікавого, адже те, що він переживав і відчував, неможливо знайти в Інтернеті. Про себе М.Балясний повідав, що без семи днів два роки він перебував у тій країні. Сумлін­но і мужньо виконуючи інтернаціональний обов’язок, служив водієм-механіком броне­транспортера. Звичайно, постійно ризикував життям. А нині, згадуючи буремні події своєї молодості, переосмислюючи минуле, поба­жав підростаючому поколінню миру, аби не довелося звідати такого страшного лиха, як війна.

Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi