Скарбниця вікової мудрості

2016-09-30

/Files/images/IMG_20160930_120402.jpg

Скарбниця вікової мудрості

Урочистості на честь відзначення 70-ої річниці центральної районної бібліотеки відбулися у районному Будинку культури 28 вересня. У неосяжний книжковий світ провели цього дня гостей свята незвичайно вбрані ведучі Вікторія Леденко і Анна Бабенко, їх головною окрасою стали капелюшки у вигляді двох книг: одна з них тільки но полишила приміщення друкарні, а друга вже встигла пройти через руки і душі багатьох своїх читачів. Напевне, таким чином господарі свята вкотре нагадали, що книги, як і саме життя, перебувають у постійному русі і дарують людям вічну мудрість.

У бібліотеці завжди панує своя, неповторна атмосфера, яку створюють її працівники - молоді і вже досвідчені, залюблені у свою справу. Саме про них і розповіла директор централізованої бібліотечної системи (ЦБС) Валентина Забара після привітання. З особливою теплотою і увагою згадали на заході ветеранів бібліотечної справи Лідію Лопатко, Надію Герасименко, Аллу Рябокінь, Ніну Кабаєву та Ольгу Сивовол. Остання поділилася з присутніми спогадами про становлення книгозбірні на теренах району, зокрема, про участь у міжнародному проекті «Бібліоміст», завдяки перемозі в якому бібліотеки району отримали сучасні комп'ютери з доступом до мережі Інтернет.

На святі було чимало сюрпризів. Зокрема, продемонстрували неабияку сценічну майстерність студенти Університету третього віку, який діє при терцентрі соцобслуговування, Надія Бездітко та Віра Петренко. Вони перевтілилися у двох кумась - бабу Палажку та бабу Параску, показали

гумористичну сценку і таким чином привітали бібліотекарів з їхніми іменинами.

Завітали на захід і керівники району Сергій Апряткін, Володимир Филенко та заступник голови РДА Тетяна Данільченко. Як на будь-якому поважному ювілеї, вони не лише поздоровили бібліотекарів,а й вручили їм грамоту та сертифікати на кольоровий принтер і фотоапарат. Цим

зорепад подарунків лише розпочався, і всі вони відзначалися креативністю та неповторністю. Та,

як відомо, найкращий подарунок той, який виготовлений власними руками. Гуртківці районного БДЮТу в цьому мистецтві неперевершені, тому вони вкотре вразили авторською роботою масивною золотою книгою.

В усі часи книгозбірні працювали і працюють за тісної підтримки відділу культури. Тож привітала ювілярів з урочистою подією в.о. начальника відділу культури РДА Анна Кравченко та нагородила грамотами працівників бібліотечної сфери Людмилу Литвин та Аллу Мозгову. Долучилася до вітань і заступник директора дитячої музичної школи Наталія Полтавець, голова районної організації партії «БПП «Солідарність» Ірина Кривобік, редактор газети «Сільські новини» Оксана Черкас, директор БДЮТу Тетяна Качала, директор районного краєзнавчого музею Галина Бафталовська, а від Чутівської спілки письменників поздоровляла іменинників Віра Петренко.

Головною цінністю будь-якої бібліотеки був і залишається її вірний читач. Одним з таких є журналіст-пенсіонер Віктор Пилявець, який крокував пліч-о-пліч з нею протягом років. Тому він також не втратив нагоди сказати кілька щирих слів бібліотечній родині та розповісти про свою співпрацю з нею.

Книжкові фонди установи значною мірою оновлюються завдяки небайдужим жителям району. У рамках акції «Подаруй бібліотеці книгу» бібліотекарі відзначили добродійників, які поділилися скарбами зі своїх домашніх книжкових запасів.

Захід пройшов у теплій атмосфері під пісенний супровід талановитих артистів нашого району Юрія Свіжини, Любові Тіцької та Каріни Ненахової. Запальним танком розвеселили публіку учасники Зразкового аматорського колективу «Капітошка», а грою на скрипці зачепили по-таємні струни душі викладач дитячої музичної школи Зоя Куцевал зі своєю вихованкою Ніколь Бару.

На завершення урочистостей бібліограф Т.Мозгова разом з учнями 9-В класу представила тематичний флеш- моб «Перлина-Україна»/Files/images/IMG_20160930_120315.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi