• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Зустріч з поетом-байкарем Романом Котлярем

Зустріч з поетом-байкарем Романом Котлярем

2016-04-05

/Files/images/IMG_2637.JPG

Полтавщина - край хліборобів і поетів, митців плуга і пера, закоханих в рідну землю, в красу навколишньої природи. Наша земля дала Україні багато видатних письменників, поетів, художників, музикантів, народних майстрів. Жити на Полтавщині і не бути поетом, хоча б в душі, неможливо. Замріяні краєвиди віковічного степу, освоєні людиною лише кілька століть тому, блакитні стрічки тихоплинних, огорнутих вербами річок, напоєне рослинними пахощами та оповите пташиним співом повітря, причарують, закохають в себе з перших хвилин.

Серед чарівної полтавської природи є неповторний, з дитинства дорогий кожному з нас куточок - Чутівщина. Чутівська земля – привітний мальовничий куточок Полтавщини, Яка має свою історію, плеяду поетів, письменників, художників і композиторів. Ми пишаємося , що вони в своїх творах звеличують красу людського життя, любов до рідної землі.

Щороку ми проводимо свято « День нової книги» , на якому зустрічаємося з нашими талановитими людьми чиї творчі здобутки і яскраві риси особистості визначають духовну атмосферу навколо, на діяльність та долю людей. Але сьогодні ми запросили на наше свято гостя із Полтави поета-байкара Романа Котляра. Народився Роман Юхимович в 1977році у Хмельницькій області. З 1980 року мешкав у Черкасах і там закінчив школу та інститут. Нині живе у Полтаві. Має вищу юридичну освіту. У журналістиці з 1994 року. Друкувався у газетах та журналах України , Росії та Ізраїлі. Автор книг: « Школа – дорога в жизнь»(2004р.), «Смейтесь , друзья» (2014р.), «Посміхнулись? Дякую!» (2015р.). Академік Санкт-Петербурзької міжнародної академії ШШМ з 2011 року. Багаторазовий чемпіон Черкаської та Полтавської областей з шашок. Помічник президента Всесвітньої федерації шашок МАРШ./Files/images/eL49914jDcw.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 67

Коментарi