Безсмертний дотик до душі

2016-03-24

/Files/images/DSCN0262.JPG Минулого четверга учні Чутівської школи мали змогу поринути у вир поетичного слова під час зустрічі з письменниками нашого краю, яка відбулася у приміщенні центральної районної бібліотеки. Її організували з нагоди Всесвіт­нього дня поезії.

Тож до книгарні цього дня прибули члени Чутівської спіл­ки письменників та Полтавської спілки літераторів. Першим пе­ред школярами виступив зі сво­їми віршами Володимир Вертій, який у пам'ять про свою матір прочитав «Оду матері» та улю­блені поезії зі збірки «Чорні кру­ки». Продовжив розпочату своїм попередником тему материнства і Володимир Колодій

один з найстарших поетів нашого краю, який плавно перейшов до патріотичних віршів, зачитавши творчий доробок, присвячений учасникам АТО, і закінчив свій ви­ступ на ноті кохання.

Натомість Анатолій Одаренко, з його слів, «пропагує енергетич­ний шансон», таким чином нама­гаючись підтримати своїх земля­ків у непрості життєві моменти. Він виконав для присутніх свої авторські пісні: перша була при­свячена чарівному жіноцтву, дру­га підтримці української бранки Н.Савченко.

На гумористичній ноті підхопив його виступ Анатолій Філоненко, згодом передавши слово священ­нослужителю Миколі Стеклянкіну, який нагадав, що слова мають велику силу, тому треба вміло їх застосовувати.

Перед учнями виступила знана у нашому краї поетеса Віра Петренко (творчий псевдонім Вероніка Канто), яка порадувала присутніх не лише поезіями, а й пісенним твором «Моя земля».

Розповів про свій творчий і жит­тєвий шлях письменник Володи­мир Журавель, який продовжує роботу над романом «Спогади неспокушеного байдиками». Як і багато відомих літераторів, у прозу він прийшов після того, як спробував свої сили на поетич­ній ниві. Зараз може похвалитися тим, що його нова книга вже на­лічує понад тисячу сторінок, і чо­ловік не збирається зупинятися на досягнутому, а планує і надалі продовжувати розпочав справу.

Наприкінці зустрічі заявили про себе і молоді поетеси - члени Полтавської спілки літераторів

Неля Горобець та Вікторія Демченко. Перша перейнялася проблемами збереження чистоти рідної планети, тому прочитала поезії на екологічну тематику. А Вікторія поділилася з учнями своїми
переживаннями стосовно пошуків любові, зазначивши, що краще самому кохати, ніж бути коханим. Вона побажала школярам знайти в житті своє справжнє кохання, а також навчитися дарувати любов усім, хто цього потребує. Поетеса подарувала присутнім свої міні збірки, присвячені Дню поезії. Щоб не стихало в душах людей поетичне слово, голова

Чутівської спілки письменників Раїса Артеменко розповіла про газету місцевих майстрів слова «Літе­ратурна Чутівщина», яку можна купити у вільному продажу. Один примірник цього часопису видавці люб'язно передають у бібліотеки району, адже долучення жителів Чутівщини до вічного і прекрасно­го - пріоритетне завдання у діяль­ності літературної спілки.

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi